Вкрали все: росіяни не здатні відновити військовий аеродром у Тирасполі

18:18

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Истребители НАТО, новости, НАТО, NATO, Североатлантический Альянс, безопасность, конфликт, самолеты, истребители, перехват, РФ, новости

Через корупцію Росії не вдасться відновити військовий аеродром у невизнаному Придністров’ї.

Про це повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко у відеозверненні в телеграм.

«За наявною інформацією, російський контингент у Придністров’ї отримав завдання відновити військовий аеродром та техніку в Тирасполі. Але здається, за багато років перебування у Придністров’ї усе, що зробили російські війська – це пропили усі залишки військової техніки та апаратури», – сказав він.

Він підкреслив, що, як виявилося, «відновлювати там нічого і нічим. При цьому, за документами, усі запчастини мали б бути в наявності. Таким чином, чергові потуги загострити ситуацію в регіоні не завершилися нічим через халатність та корупцію місцевого начальства», — зазначив Марченко.

Нагадаємо, Росія донедавна розглядала Придністров’я, як майданчик для майбутніх військових дій.

Тирасполь є «столицею» невизнаного Придністров’я. Там 25 квітня пролунали вибухи. Офіційний Кишинів заявив, що вибухи в Тирасполі – це привід для створення напруженості в Придністровському регіоні. Українська розвідка назвала це провокацією ФСБ для нагнітання панічних та антиукраїнських настроїв.