Вітання з днем народження чудовому майстру

13:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

16 квітня Заслужений майстер народної творчості України Володимир Туровський відзначив свій 70-річний ювілей. Колектив Миколаївського обласного краєзнавчого музею приєднався до привітань і побажав Володимиру Івановичу міцного здоров’я, наснаги, творчих звершень!

“Володимир Туровський – знаний в Україні майстер художньої обробки металу та дерева. Одним з перших на Миколаївщині засвоїв техніку карбування, яку активно використовує у художніх творах. Працював слюсарем, карбувальником, макетником на різних підприємствах міста.

У 1995 році закінчив Миколаївську філію Національного університету культури та мистецтв, викладав у вищій школі, – написали співробітники музею на своїй сторінці у Фейсбуці. – Майстер виготовляє вироби з міді, мельхіору, сталі, срібла, дерева. Це гравійовані декоративні блюда, вази, свічники, ювелірні прикраси, карбовані тарелі, таці. Володимир Іванович завжди у творчому пошуку, нещодавно спробував себе в різьбленні по шкарлупі страусиних яєць. У музеї зберігається невеличка частка творчого доробку митця, чим ми й пишаємося”.

Миколаївці також долучаються до вітань та бажають нових творчих досягнень Майстру.