Психологічна допомога жінкам. “Вільна” у Миколаєві

10:08

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві відкрився мобільний простір для жінок та дівчат “Вільна”.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Організатори пропонують низку цікавих та корисних активностей. Окрім психологічної підтримки, простір “Вільна” запрошує відвідати майстер-класи, спортивні заняття, покращити знання української мови та пройти сесію з кар’єрного зростання. Заняття до душі знайдеться для кожної.

За словами Оксани Нечитайло, національної координаторки проєкту від ГО “Інноваційні соціальні рішення”, це вже восьмий мобільний простір, які відкривають у різних громадах України. Проєкт реалізовано за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA), Ukraine Humanitarian Fund.

Миколаївська громада та UNFPA мають тривалу та плідну історію співпраці. Як нагадав заступник міського голови Анатолій Петров, завдяки Фонду у нашому місті було відкрито притулок для жінок, які страждають від гендерно зумовленого насильства.

“Війна вже принесла українцям багато горя, а її наслідки ми будемо долати ще багато років. У рамках проєкту “Вільна” є можливість працювати з жінками, дівчатами, які з різних причин потребують допомоги. Міська влада продовжуватиме роботу, щоб у Миколаєві ставало все більше осередків для розвитку, відновлення сил та енергії”, – каже посадовець.

Ознайомитися з графіками активностей простору можна в телеграм-каналі “Вільна” у Миколаєві. Всі заходи безкоштовні і модеруються професійними тренерками та майстринями.