Війська РФ обстріляли Одещину, є поранені

10:26

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Внаслідок російського удару по цивільній інфраструктурі на Одещині вночі 3 червня постраждали дві людини. Про це повідомив голова ОВА Олег Кіпер.

За його словами, двоє чоловіків 20 та 36 років отримали травми, один з них госпіталізований.

Кіпер додав, що в результаті атаки пошкоджено вантажний автомобіль та службове приміщення на парковці.