Війна в Україні затягнеться — ГУР

10:57

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Президент Росії Володимир Путін не хоче здавати позиції та відмовлятися від планів, тому війна в Україні буде довгою. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода повідомив речник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.
Він нагадав, що головне завдання в РФ – оточити українську армію на сході України та вийти на межі Луганської та Донецької областей.
«Путін не відмовляється від своїх планів. Ця війна затягуватиметься. Наскільки буде затягнута активна фаза — це буде вересень, чи це буде жовтень, чи до кінця року — залежить від нашого опору, від стану наших сил оборони та від тієї допомоги, яку нам надають», – зазначив Скібіцький.
Він наголосив, що з початку травня російська армія будує кілька ліній оборони в Херсонській області, мінує мости та дороги.
«Готують відповідні інженерні споруди, будується навіть не одна і не дві, а третя лінія оборони. І це говорить про те, що РФ хоче залишитися (на півдні України) надовго», — уточнив представник ГУР.
За його словами, російська армія вже використала 60% запасів високоточної зброї та починає знімати зі зберігання старі радянські боєприпаси.