“Відродження”: майстер-клас до Дня Незалежності України

10:34

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

21 серпня у Центральній бібліотеці  ім.М.Л. Кропивницького відбувся особливий майстер-клас до Дня Незалежності України “Відродження” –  для досвідчених майстринь Культурно-мистецької асоціації “Арт-спокуса” та наших творчих друзів.

Для підготовки цього заняття запросили майстриню Жанну Максимову.
“Понад місяць у нашій бібліотеці на різноманітних майстер-класах ми пропонували бажаючим виготовляти сувеніри та обереги для захісників, аби привітати їх з Днем Незалежності України. Власноруч створювали патріотичні значки, виплітали браслети, мотали оберегових янголят.
Окремо свої подарунки готували майстрині нашої асоціації “Арт-спокуса”. Також до нас доєдналися і маленькі читачі Тернівської бібліотеки-філії 16 ЦМБ ім. М. Кропивницького, які виготовили неймовірні святкові листівки-вітання для захисників.


А 21 серпня  відбувся заключний майстер-клас з декоративного розпису, на якому мисткині створювали патріотичні сувеніри у традиційному стилі. На холодному металі дівчата пензлем малювали дивовижні квіти відродження, українські пейзажі, барвисту “петриківку” та синьооку “Таврійку” Півдня.


Захотілося саме через ці вироби показати усім, що рани наші загояться, Україна відновиться, культура буде і надалі процвітати, а ми відродимося та будемо жити далі у незалежній Україні.
Зовсім скоро наші подарунки, створені з любов’ю, поїдуть за місцем свого призначення” – пообіцяла керівниця “Арт-спокуси” Валентина Кривцова.