Відновлення зруйнованої інфраструктури: уряд виділив 3,5 мільярди гривень для Миколаївщини

9:19

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На відбудову зруйнованої інфраструктури уряд виділив 3,5 мільярда гривень восьми областям України — серед них Миколаївська область. Загалом Уряд виділив регіонам на відновлення вже понад 25 мільярдів гривень.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Уряду.

Це кошти на відбудову зруйнованих житлових будинків, шкіл, дитсадків, лікарень. Тобто об’єктів, які є найважливішими в будь-якому населеному пункті.

Гроші Кабмін виділив із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

За словами Дениса Шмигаля, ще 3,3 мільярда гривень спрямовуємо на реалізацію в 2023 році експериментального проєкту комплексного відновлення населених пунктів за принципом “відбудувати краще, ніж було”.

Мова йде про населені пункти, які включають Бородянку на Київщині, Тростянець на Сумщині, Циркуні на Харківщині, Посад-Покровське на Херсонщині та Ягідне на Чернігівщині.

“Основними для виконавців при відновленні є наступні чотири принципи: безпека, енергоефективність, безбар’єрність та екологічність. Завдання Міністерства відновлення – розробити універсальні проєкти ключових об’єктів для будь-якого міста чи села, враховуючи оптимальну вартість і сучасні технології”,— йдеться у повідомленні.