Відмова Кадирова від мобілізації: чому це обернеться катастрофою для Росії

8:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Рамзан Кадыров
Той факт, що лідер Чечні Рамзан Кадиров заявив про відмову від участі регіону у мобілізації свідчить про початок розвалу Росії. Таку думку висловив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, пише “Главком”.

«Розвал Росії розпочався. Кадиров відмовився виконувати указ президента і проводити мобілізацію, показавши всім іншим главам суб’єктів Російської Федерації, що закон для нього не писаний», – зазначив Геращенко.

Радник голови МВС припустив, що причина такого рішення Кадирова у тому, що відсоток загиблих на війні проти України у Чечні вищий, ніж у інших регіонах Росії.

На думку Геращенка, примусова мобілізація чоловіків у Чечні нестиме загрозу і для самого Кадирова.

«Кадиров чудово розуміє, що тепер мобілізувати чеченських чоловіків доведеться насильно. А вони можуть дати здачі та пристрілити військкома, а потім піти в гори та створити партизанський загін, який пристрелить самого Кадирова», – пояснив він.

Відмова Кадирова від мобілізації: чому це обернеться катастрофою для Росії фото 1

 

Як відомо, глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що указ президента Росії Володимира Путіна про мобілізацію не буде виконуватись у його республіці. За його словами, мобілізації у Чечні не буде, оскільки за час війни в Україні республіка «перевиконала план».