Відкрита художня виставка викладачів та студентів кафедри дизайну Миколаївської філії КНУКіМ під назвою «НОВІ ГОРИЗОНТИ»

13:04

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

21 червня у виставковій залі на Нікольській відокремлений підрозділ «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв» відкрив художню виставку викладачів та студентів кафедри дизайну під назвою «НОВІ ГОРИЗОНТИ».
Концепція виставки «НОВІ ГОРИЗОНТИ» – це демонстрація проєктів дизайнерів-графіків і художніх робіт викладачів кафедри, що символізує перехід до нового етапу свого розвитку, зберігаючи традиції та доробки Південно-української «Мистецької школи» дизайну.
На виставці представлені твори образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва викладачів кафедри дизайну, а саме: дереворізьблення Юрія Одробінського, декоративні скульптури Юрія Макушина, графіка і живопис Юрія Корнюкова, батик та живопис Олени Тригуб, живопис Юлії Гурєвоїта, проєкти графічного дизайну студентів: дизайну ілюстрацій, бренд-дизайну, фірмового стилю, книжкової, журнальної та рекламної графіки, дизайну упаковки та етикетки, комп’ютерних персонажів і текстур, стікерів для соцмереж тощо.
Також в межах відкриття відбулось святкове спецпогашення нових поштових марок «Юрій Одробінський: дереворізблення», виготовлених за проєктом АТ «Укрпошта» «Власна марка». Вони отримали назву “Тернова палітра”.
Дорогі друзі. Щиро вдячний хто завітав сьогодні 21 червня на виставку кафедри дизайну “Нові горизонти” у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури і мистецтв та організаторам Виставкова Зала ММПКіМ. Миколаївська АТ Укрпошта, ВП “МФ КНУКіМ”. Було дуже приємно всіх бачити. Виставка буде проходити до 12 липня. Окремо дякую Юрий Любаров , Андрей Шинкаренко , Віктор Мозговий, Дмитрий Маляс, Сергей Бойчук, Володимир Очеретнюк за підтримку та спецпогашення поштових марок: Власна Марка”, – написав у фейсбуці завідувач кафедри дизайну в МФ КНУКіМ, Mykolayiv Branch of Kyiv National University of Culture and Arts Юрій Одробінський.