Відкрилась виставка художниці Тетяни Купцової

12:34

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У п’ятницю, 9 червня, у Миколаївському художньому академічному драматичному театрі за підтримки фонду «Індиго» відкрилася виставка мальовничих полотен заслуженої художниці України Тетяни Купцової. Представлені на вернісажі картини написані в різних жанрах: квіткові натюрморти, морські пейзажі – марини, урбаністичні мотиви.

Відомо, що Тетяна Михайлівна – неперевершений майстер натюрморту. Квіти у неї – завжди особливі: буяють на полотнах непричесані оберемки різноликих суцвіть, бризкають у різні боки, рвуться на волю з букета.

Про ці особливості букетів художниця говорить так: “Мені завжди хотілося, щоб квіти рухалися, щоб вони не були сухими у вазах. Щоб у чомусь була живина”.

Ускладнити собі творче завдання – без цього Тетяна Михайлівна своєї роботи не уявляє. Якось вирушила на одеське узбережжя писати морські краєвиди. Не менше десятка марин привезла додому. Море – воно щохвилини різне, і кожен новий стан водної стихії їй хотілося передати у фарбах. “Ти не уявляєш, як цікаво писати море. То воно – розплавлений свинець, то мідним тазиком розпластається біля краю узбережжя, то серпанком уляжеться біля горизонту невідомо де”, – розповідає художниця.

Сьогодні вона потроху продовжує писати, хоча робити це непросто, бо, як і всі українці, переживає за долю нашої землі: “Складно… тому що країна, тому що Херсон. Дуже боляче”.

На відкритті були присутні багато шанувальників творчості Тетяни Купцової. Традиційно привітали гостей директор театру Артем Свистун, голова БФ “Індиго” Ольга Криницька, колеги-художники.

З невеликою концертною програмою виступили артисти театру: Анастасія Мезенцева, Ганна Бабенко, Денис Місанчук.

Запрошуємо миколаївців завітати на виставку!

 

Також пропонуємо нашим читачам матеріал “Сценарий судьбы Татьяны Купцовой”, створений та опублікований в нашій газеті у 2020 році до ювілею художниці.

Сценарий судьбы Татьяны Купцовой