“Від серця до серця”. В Миколаєві стартувала серія майстер-класів для містян

10:26

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Команда митців у рамках проєкту “Зцілення мистецтвом”, спільно з німецьким миротворчим форумом Forum Ziviler Friedensdienst, організувала піврічну програму заходів з українськими тренерами творчої арт-терапевтичної направленості. Автори проєкту — Олена Мартинова та Дмитро Волошин.

Про це в ефірі Українського радіо розповіли авторка проєкту Олена Мартинова, тренерка з психотерапії Лариса Борисова та тренерка-психологиня Тетяна Гросул.

“Ми з Дмитром відвідували подібні заходи в інших містах, і з’явилася ідея, що було б добре у нас подібне організувати. Ще до Нового року почали впроваджувати ініціативу самостійно, своїми коштами, своїми силами. Запрошували інших тренерів, з інших міст України. До того ж безкоштовно, власним коштом приїжджали сюди на майстер-класи”, — розповіла Олена Мартинова.

Один з запрошених тренерів запропонував оформити цю ініціативу через грант. Гроші на реалізацію проєкта організатори виграли, говорить Олена Мартинова.

“Загалом у нас до 15 людей задіяно, але основний склад до шести людей, які займаються підготовкою, пошуком зала, інформаційним розповсюдженням, тому що хочеться, щоб якнайбільше людей про це дізналося”, — говорить Мартинова.

Щосуботи, за словами Олени Мартинової, відбуваються майстер-класи за різними напрямками — театральний, музичний, художній тощо. Афішу роблять на місяць та розміщують у соціальних мережах. Майстер-класи не обмежені за віком. Перше заняття відбулось першого квітня.

Тренерка з психотерапії Лариса Борисова розповіла, що 22 квітня запропонує миколаївцям техніки самодопомоги.

“Вони прості, але дуже дієві. Я буду у своїй практиці показувати методики, техніки, які можуть заспокоїти, відновити внутрішній ресурс. Тому що він є, але ми за нього забуваємо. Завдання — вивести людей з пасивного спостерігання за тим, що відбувається, спонукаючи до активних дій”, — говорить Лариса Борисова.

Заняття проводяться щосуботи, вони безкоштовні для всіх охочих.