
Департамент архітектури та містобудування спільно з КП “Миколаївські парки” продовжують системно очищувати міський простір від незаконно встановлених тимчасових споруд.
Протягом 5 місяців 2026 року вже демонтували 55 таких об’єктів:
- 4 споруди демонтовано власниками добровільно;
- 41 об’єкт прибрано силами комунального підприємства
Варто відзначити, що минулого року в Миколаєві прибрали 77 незаконних тимчасових споруд: 55 — силами підрядної організації, 22 — власники прибрали самостійно.
Роботи з очищення міського простору тривають відповідно до рішень виконавчого комітету та наявних технічних можливостей.