Від початку року в Миколаєві демонтували 55 незаконних тимчасових споруд

23:27

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Департамент архітектури та містобудування спільно з КП “Миколаївські парки” продовжують системно очищувати міський простір від незаконно встановлених тимчасових споруд.

Протягом 5 місяців 2026 року вже демонтували 55 таких об’єктів:

  • 4 споруди демонтовано власниками добровільно;
  • 41 об’єкт прибрано силами комунального підприємства

Варто відзначити, що минулого року в Миколаєві прибрали 77 незаконних тимчасових споруд: 55 — силами підрядної організації, 22 — власники прибрали самостійно.

Роботи з очищення міського простору тривають відповідно до рішень виконавчого комітету та наявних технічних можливостей.