Від початку року на Миколаївщині виникли 922 пожежі — ДСНС

16:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Від початку 2024 року в Миколаївській області зафіксували 922 пожежі, торік — 708. Це займання як побутового характеру (опалення, електропроводка), так і стихійні. Внаслідок пожеж загинули 27 людей, ще 24 — постраждали, серед них двоє дітей.

Про це 17 червня повідомили у пресслужбі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області.

За даними відомства, в області минулого тижня виникло 68 загорянь:

  • 52 на відкритій території, три з них внаслідок бойових дій;
  • вісім у житлі, одна з них через бойові дії;
  • чотири пожежі на транспорті;
  • ще чотири на певних об’єктах.

Під час відвідування відкритих територій та лісів варто дотримуватися правил пожежної безпеки, додали у ДСНС.

“Неконтрольоване випалювання сміття, трави, пожнивних залишків може призвести до масштабних пожеж, як наслідок знищення природного фонду, небезпеки для громадян та житлового сектору”, — йдеться в повідомленні ДСНС.

Минулого тижня у Миколаївському та Баштанському районах виникли чотири пожежі на полях із зерновими культурами. У 2024 році на території області виникло шість лісових пожеж (більше на 67 відсотків ніж торік), розповіли вогнеборці.

Cвоєю чергою, за відсутності опалювального сезону пожеж в житлі фіксується набагато менше, але все ж деякі випадки мають місце (коротке замикання електропроводки, підгорання їжі на плиті тощо).