Від початку повномасштабного вторгнення лікарням Миколаєва передали 39 автівок швидкої допомоги

12:03

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

За період повномасштабного вторгнення благодійники передали закладам охорони здоров’я Миколаєва 39 автомобілів швидкої допомоги.

Про це повідомила під час брифінгу начальниця управління охорони здоров’я міськради Ірина Шамрай.

9 автівок спрямували на потреби Збройних Сил України.