Весняна толока: масштабне прибирання у Миколаєві

9:45

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В Миколаєві стартувала традіційна весняна толока. До загальноміської акції в усіх районах долучаються міські служби, колективи підприємств та організацій, закладів освіти, культури, охорони здоров’я, всі охочі жителі Миколаєва.

Про це повідомляє сайт Миколаївської міської ради.

Наприкінці першого травневого тижня 2023 року містяни вийшли на прибирання у скверах, парках, громадських просторах та берегових зонах.

Ще до її початку колектив міської лікарні №3 розчистив прилеглу територію, обрізав кущі та дерева, а також висадив молоді деревця – ялинки, сосни, берізки. Ініціативу підтримали й інші медзаклади.

Працівники міської ради взялися впорядкувати верхню набережну та сквер ім. 68 десантників. У свою чергу колектив “Миколаївводоканалу” працював в одному з найбільших парків. А фахівці «Миколаївоблтеплоенерго» подбали про чистоту в одному з парків Корабельного району, де зібрали і вивезли два самоскиди сміття.

Привели до ладу бульварну частину вул. Пограничної працівники Миколаївської ТЕЦ.

Адміністрація Центрального району влаштувала толоку в скверах «Серце міста» та Ради Європи, Заводського – у скейтпарку поблизу СК «Надія», Корабельного – в дитячому містечку району, а Інгульського – на вул. 2 Набережній.

Підтримав весняне прибирання колектив Палацу культури “Молодіжний”, який впорядкував прилеглу територію біля свого закладу.

Акція триватиме впродовж тижня. Міська влада закликає миколаївців наводити лад у дворах та прилеглих територіях.