Великодній тритижневий “марафон” у Центральній бібліотеці завершився

9:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Майже три тижні Центральна міська бібліотека присвятила підготовці до світлого Свята. Тут малювали, клеїли, розфарбовували, ліпили, вирізали та розписували…


14 квітня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького  відбувся майстер-клас “Великодня мальованка” при підтримці дружнього до жінок та дівчат простору “Вільна” .

Для фінального заняття Культурно-мистецька асоціація “Арт-спокуса” запросила двох майстринь-чарівниць з петриківського розпису – Лесю Сайковську і Олену Коркішко.


Зустріч відбулася з перегляду виставки “Великдень”, де учасниці заняття змогли ознайомитись з авторськими виробами майстринь-тренерів. Після екскурсії усі були запрошені до арт-локації, аби поринути у мистецтво.


Майстрині розповіли панянками про українські мальованки, традиції орнаментального оздоблення, значення візерунків тощо. Після інформаційних цікавинок дівчата перейшли до створення барвистого символу.


“Учасниці майстер-класу обрали дерев’яну кольорову заготовку для писанки, визначились з візерунком і почали працювати. За допомогою пензлика та акрилових фарб на дерев’яних поверхнях вимальовувались райські пташки, квіти, цибульки, ягідні грона, гнучка лоза та оберегові символи. Барвисті мальованки мерехтіли усіма кольорами, немов весняна веселка. Усміхнені обличчя панянок і гарний настрій – це саме той результат, на який ми очікували. Великдень наші гості обов’язково зустрінуть щасливими!, – упевнена керівниця “Арт-спокуси” Валентина Кривцова. – Тримаючи в руках свої власноруч зроблені мальованки, дівчата поспішили знов повернутися на Великодню виставку, аби помріяти: “Колись і моя писанка буде представлена на виставці у бібліотеці!”