Великобританія запровадила санкції проти російських банків, Тимченка та Ротенбергів

15:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Великобританія санкції, новини, Україна, Борис Джонсон, санкції, війна, конфлікт, РФ, Великобритания санкции, новости, Украина, Борис Джонсон, санкции, война, конфликт, РФ,

Великобританія запроваджує санкції проти п’яти російських банків, а також проти близьких до президента Росії підприємців Геннадія Тимченка, Бориса та Ігоря Ротенбергов. Про це в парламенті оголосив прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, передає «Liga.Бізнес».

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон оголосив про введення першої частини санкції проти Росії за визнання незалежності окупованих нею території Донецької та Луганської областей.

Під них потрапили п’ять банків, серед яких банк Росія, Промзв’язокбанк, ІС Банк, Генбанк, Чорноморський банк реконструкції та розвитку, а також наближені до Володимира Путіна олігархи Геннадій Тимченко, Борис Ротенберг та його племінник Ігор Ротенберг.

– Будь-які активи, якими вони володіють у Великій Британії, будуть заморожені. Фізичним особам буде заборонено в’їзд, і ми заборонимо всім британським громадянам та юридичним особам вести будь-які відносини з ними. Це перший транш того, що ми підготували, решту санкцій ми притримаємо на випадок подальшої ескалації, – сказав Джонсон, виступаючи у британському парламенті.

Це перші санкції проти Росії, окрім зупинки сертифікації газопроводу «Північний потік-2», яку перед цим оголосив канцлер Німеччини Олаф Шольц.

Борис Джонсон також заявив, що Європі слід готуватися до повномасштабного військового наступу Росії на Україну, і попередив, що у гіршому випадку європейська країна з населенням 44 млн людей стане мішенню агресії, розпочатої без жодної обґрунтованості. Прем’єр закликав усіх спробувати знайти мирний вихід із кризи.