Великдень: СБУ закликала українців не відвідувати масових зібрань

9:36

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Служба безпеки України закликає українців не відвідувати масових зібрань та дотримуватися безпекових рекомендацій напередодні Великодня.

Про це повідомив речник СБУ Артем Дехтяренко.

Служба безпеки закликає громадян напередодні свят:

 • обмежити відвідування масових заходів, під якими б гаслами вони не відбувалися;
 • не піддаватися на можливі провокації чи підбурювання до незаконних дій;
 • дотримуватися комендантської години, встановленої для вашого регіону;
 • не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і під час неї перебувати в укриттях;
 • без потреби не затримуватися у храмах при освяченні Великоднього кошика;
 • повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які можуть влаштовувати провокації чи становити потенційну загрозу.
 • “Ворог чудово розуміє, що зазнає поразки на полі бою, тож не полишає спроб влаштувати провокації, аби розхитати єдність українського суспільства. Для цього РФ намагається застосовувати різноманітні інструменти та, серед іншого, приділяє особливу увагу релігійній тематиці”, — сказав Дехтяренко.

  Він додав, що Служба безпеки України докладає максимум зусиль, аби нейтралізувати вплив агресора на церковне середовище і не дати РФ мінімальної можливості використати релігійне питання для досягнення власних цілей. За словами Дехтяренка, у своїх діях СБУ спирається на закони, інтереси держави та свідому і патріотичну позицію громадян України. Тому наразі важливі пильність, обачність та злагодженість дій кожного з нас.

  У СБУ нагадали про роботу спеціальної гарячої лінії 0-800-501-482.  Також працює відповідна електронна пошта: callcenter@ssu.gov.ua. Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена, наголосили у Службі безпеки.