Велика Британія спростила правила в’їзду до країни

15:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Велика Британія, подорожі, в'їзд, коронавірус, пандемія, обмеження, COVID-19, Великобритания, путешествия, въезд, коронавирус, пандемия, ограничения, COVID-19,

Велика Британія з 11 лютого спростила правила поїздок до країни у зв’язку із COVID-19. Про це йдеться на сайті британського уряду, пише «Європейська правда».

Наразі повністю вакцинованим мандрівникам, які прибувають до Британії, більше не потрібно проходити тести на COVID-19.

Повністю вакциновані мандрівники повинні заповнити Passenger Locator Form, підтвердивши свій статус вакцинації, історії поїздок і контактних даних.

Крім того, відтепер тим, хто не відповідає критеріям завершення повного циклу вакцинації, необхідно буде пройти тест за два дні до від’їзду до Британії та скласти ще один тест не пізніше за другий день перебування в країні.

Цим пасажирам не потрібно буде ізолюватися після прибуття. Самоізоляція потрібна лише у разі позитивного результату тесту.

Зазначається, що пом’якшення вимог пов’язане з успіхом розгортання бустерної вакцинації у Великій Британії.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон раніше анонсував, що має намір скасувати юридичне зобов’язання людей самоізолюватись, навіть якщо вони отримають позитивний результат тесту на COVID-19.

В Англії з 27 січня припинили діяти майже всі карантинні обмеження у зв’язку із сплеском епідемії коронавірусу.