Вчора ворог обстрілював громади Миколаївського та Баштанського районів

10:25

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївська ОВА оприлюднила інформацію щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:30 ранку 2 листопада.

🔹Миколаївський район

Вчора, 1 листопада, о 12:10 ворог завдав удару по сільськогосподарському підприємству Шевченківської громади. Постраждалих немає.

Також вчора, орієнтовно о 14:10 та 16:20, ворог завдав ударів по двох населених пунктах Галицинівської громади. Внаслідок обстрілу касетними снарядами в одному з пунктів людина отримала поранення. Детальна інформація уточнюється.

Вранці, 2 листопада, о 06:00 внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено житловий будинок у населеному пункті Первомайської громади. Постраждалих немає.

🔹Баштанський район

Вчора, 1 листопада, з 09:30 до 12:00 та сьогодні, 2 листопада, о 03:45 обстрілів зазнав населений пункт Широківської громади. Внаслідок влучання боєприпасів та їх уламків виникло загоряння одного будинку. Також влучання були в раніше зруйновані будівлі. Постраждалих немає.

Тривають обстріли Березнегуватської громади. Так, вчора, орієнтовно о 22:32 було обстріляно один з населених пунктів громади. Постраждалих немає. Інформація щодо пошкоджень уточнюється.

🔹У Первомайському та Вознесенському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.