В Україну з російського полону повернулися 50 військових

16:31

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В Україну з російського полону повернулися 50 військових — 33 офіцери та 17 рядових і сержантів.Це перший у 2023 році обмін військовополоненими. 

Про це повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у Телеграмі, передає Укрінформ.

“Черговий вдалий обмін полоненими. Ми повернули додому 50 наших воїнів. Це хлопці із ЗСУ, ТрО, НГУ, ДПСУ, ВМС, а також із ССО”, – написав Єрмак.

За його словами, серед визволених – 33 офіцери та 17 рядових і сержантів.

“Повертаємо людей, які потрапили в полон на Чорнобильскій АЕС, а також оборонців Маріуполя, хлопців з Донецького напрямку, з-під Бахмута, а також з Київщини, Чернігівщини, Херсонщини та інших регіонів, де тривали бої”, – зауважив керівник ОП.
Це 36-ий обмін від початку повномасштабного вторгнення росії. Завдяки роботі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими загалом вдалося повернути додому вже 1646 осіб — військових та цивільних.
Цього разу до своїх родин повертаються 25 представників Збройних Сил України, 13 нацгвардійців, четверо прикордонників, троє представників Військово-морських сил та п’ятеро тероборонців. Серед звільнених Захисників — 11 полонених з Чорнобильської АЕС, восьмеро оборонців Маріуполя, дев’ятеро захисників Київщини, полонені з донецького, харківського, луганського напрямків, а також Чернігівщини та Херсонщини.
Серед визволених військовослужбовців — 33 офіцери та 17 представників рядового та сержантського складу. Найстаршому визволеному — 54 роки, наймолодшому — 19.