В українській збірній на Олімпіаді в Пекіні підтвердили два випадки COVID-19

9:09

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Олимпиада 2022, Олимпийские игры в Пекине

У двох тренерів збірної України з біатлону, яка прибула до Пекіна для участі у зимових Олімпійських іграх, підтвердили коронавірусну інфекцію. Про це повідомляють Національний олімпійський комітет (НОК) України та сайт Biathlon.com.ua.
COVID-19 виявили спочатку у старшого тренера збірної Юрая Санітри. Позитивний результат тесту він одержав після взяття аналізу в аеропорту Пекіна 27 січня, наступного дня новий тест підтвердив інфекцію.

“Відповідно до протоколу Ігор щодо протидії поширенню коронавірусу, тренера української збірної перемістили в спеціальний готель у районі Олімпійського селища, де він і проходитиме самоізоляцію”, – розповіли у НОК.

Санітру ізолюють на сім днів, але ізоляція закінчиться лише після двох поспіль негативних тестів на COVID-19.

Також позитивний результат тесту на коронавірус дістав під час підготовки до Олімпіади помічник старшого тренера українських біатлоністок Ігор Ященко.

Він потрапив на самоізоляцію.

Згідно з правилами, всі акредитовані на Олімпіаді особи проходять щоденні тести на коронавірус, зазначає Biathlon.com.ua. Інші члени збірної України з біатлону поки що одержували негативні результати тестів на COVID-19.

Зимові Олімпійські ігри у Пекіні відбуватимуться із 4-го до 20 лютого.

21 січня Національний олімпійський комітет затвердив склад української збірної на Ігри у Пекіні. Країну представить 45 спортсменів у 12 дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних перегонах, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах із трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку. Це на 12 атлетів більше, ніж на зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані 2018 року.

Як зазначали у Міжнародному олімпійському комітеті, у зв’язку з пандемією коронавірусу Олімпіада відбудеться без іноземних уболівальників. Квитки на змагання у Пекіні поширюватимуть лише серед жителів материкового Китаю.