В Україні відремонтують та модернізують фрегат «Гетьман Сагайдачний»: укладено контракт

19:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Державне підприємство “Дослідно-проектний центр кораблебудування” (ОПЦК) уклало державний контракт на ремонт та модернізацію флагманського корабля Військово-морських сил збройних сил України. Про це повідомляється на офіційному сайті Державного концерну “Укроборонпром”.

Наприкінці 2021 року ДП ОПЦК, яке входить до складу Укроборонпрому, уклало з Міністерством оборони України державний контракт на проведення комплексу ремонтно-модернізаційних робіт на фрегаті “Гетьман Сагайдачний”, який є флагманом ВМС України. Відповідно до держконтракту, роботи відбуватимуться у кілька етапів: від загальної оцінки технічного стану корабля до безпосереднього його ремонту та модернізації.

Директор-генеральний конструктор ДП ОПЦК Вадим Борисов зазначив, що роботи подібного обсягу та складності для кораблів такого класу не виконувало жодне підприємство за весь період незалежності України. Тому, як розповів Борисов, для успішної реалізації проекту ОПЦК кооперується з іншими українськими підприємствами, такими, як “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря”-“Машпроект”, ДП “Миколаївський суднобудівний завод” та інші.