В Україні розпочалася реєстрація на пробне ЗНО

17:52

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Николаев ВНО, новости, образование, рейтинг, школа, ВНО, тестирование, тесты, учеба, дети,

У середу, 5 січня, для абітурієнтів та всіх охочих перевірити свої знання, розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, що триватиме до 22 січня.

Про це повідомляється на сайті “Освіта.ua”.

Метою проведення пробного ЗНО є ознайомлення учнів із самою процедурою, а також структурою та змістом тестового зошита. Окрім цього, абітурієнти матимуть змогу попередньо перевірити власні знання, зрозуміти над чим ще потрібно попрацювати, психологічно налаштуватися на проходження тестування та зрозуміти, як ефективно розподіляти час, виконуючи завдання.

Дата

Прийом заявок на проходження пробного ЗНО розпочинається з 5 січня і продовжиться до 22 січня. Кожен охочий може зареєструватись на сайті відповідного регіонального Центру оцінювання якості освіти. Після цього йому буде надано логін і PIN-код для входу на інформаційну сторінку учасника пробного ЗНО.

Самі тестування будуть проходити:

  • 19 березня – з української мови або української мови і літератури;
  • 26 березня – з одного предмету на вибір: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької або французької).

Ціна

Участь у пробному тестуванні є платною. У 2022 році вартість складання одного пробного тесту коливається від 213 до 309 грн в залежності від регіону проживання учасника.

Тестування, які обрав учасник, необхідно оплатити не пізніше 25 січня через систему онлайн-оплати на сайті регіонального центру або в банку. Реєстрація для проходження тестування відбудеться лише після успішної оплати.

Проходження тестування і результати

До 10 березня на персональну сторінку учасники отримають запрошення-перепустку із адресами пунктів проведення кожного із вибраних тестувань.

Аби дізнатися результати після тестування, учасникам упродовж трьох днів потрібно буде перенести свої відповіді, надані під час виконання тесту в бланках відповідей, до спеціального сервісу. Після чого, 25 березня, на інформаційній сторінці учасника буде розміщено результат пробного ЗНО з української мови, української мови і літератури, а 1 квітня — з іншого навчального предмета.

Після проходження пробного ЗНО учасникам буде надано доступ до ознайомлення матеріалів і з інших предметів.