В Україні підскочило споживання електрики

11:36

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

тарифы на электроэнергию, Украина, электроэнергия, тариф, свет, новости,

З початком робочого тижня споживання електроенергії в Україні помітно зросло. Обленерго застосовують обмеження споживання протягом всієї доби у вівторок, 9 липня. Про це повідомило Укренерго.

“Зранку і до 14:00 застосовуються дві черги графіків погодинних відключень. Далі – з посиленням спеки – планується застосовувати три-чотири черги”, – йдеться в повідомленні.

Вказано, що 8 липня максимальне споживання електрики з настанням робочого тижня та підвищенням температури повітря, на 10% перевищувало аналогічний показник неділі, 7 липня.

Станом на ранок залишаються знеструмленими 504 населених пункти. Через негоду знеструмленні споживачі у Донецькій області.

Через бойові дії є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській і Чернігівській областях.

З технічних причин знеструмлювалися споживачі у Дніпропетровській, Донецький, Запорізькій, Івано-Франківській, Рівненській і Харківській областях.

“Технічні причини відключень пов’язані із впливом спеки на високовольтне обладнання та лінії електропередачі, а також є наслідками бойових дій у прифронтових регіонах”, – йдеться у повідомленні.

Сьогодні Україна імпортує електроенергію з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини і Молдови загальним обсягом 29 238 МВт-год, з максимальною потужністю 1539 МВт.

Експорт не відбувається і не передбачається.