В Туреччині розповідають про обвал туристичного бізнесу: за росіянами не “плачуть”

16:44

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Отдых в Турции, Турция, отдых, туризм, путешествия, новости, карантин, коронавирус, Украина

Війна, розпочата Росією в Україні, обвалила колись надвисокі доходи від туристичного бізнесу в Туреччині, яку особливо полюбляли відпочивальники з Росії та Україні. Втім, за гостями з Росії готельєри не дуже сумують, їх характеризують як найбільш жадібних та неохайних. Пригадують нашим “братам” і звичку переводити забагато харчів під час “шведських столів”. За неохотою до чайових в одному ряду з росіянами опинилися араби та самі турки.

Про це розповів президент Асоціації платформи Side Apart Hotels Мехмет Челіктен з посиланням на відгуки власників турецьких готелів, повідомляє “РБК-Україна”.

За словами Челіктена, спостерігається спад по всіх ринках туристичної галузі Туреччини. Російських туристів в Анталії стало на 87% менше, а українських – на 99%. Внутрішній туризм також постраждав, бо відпочинок через інфляцію став дуже дорогим. Це призвело до падіння на 65%.

Власники турецьких готелів поділилися враженнями про своїх гостей і відзначили, що найгірше поводяться російські туристи – просто як свині.

Вони неохоче дають чайові та відрізняються особливою неохайністю – “розкидають те, що п’ють і їдять, в тому числі й в номерах, приносять пісок з пляжу”.

Ощадливістю в відношенні чайових відрізняються майже всі туристи в Туреччині, але росіяни в цьому відношенні – найгірше.

“Нелегко дають чайові водієві автобуса, який першим має справу з туристом в туристичному секторі, белбоям, які зустрічають туриста біля входу в готель і розміщують його в номері, адміністратору, покоївці, офіціанту, кухареві та помічнику кухаря, рятувальнику біля басейну і пляжу і пляжному обслуговуючому персоналу”, – підкреслив Челіктен.

Він додав, що співробітники готелів не люблять російських туристів, а ще місцевих і арабських за скупість. На другому місці стоїть – неохайність росіян.

За словами співробітників турецьких готелів, найбільше їм подобаються німецькі туристи – вони охайні, беруть їжі стільки, скільки їм потрібно з’їсти, привчають дітей давати чайові з раннього дитинства.