В Швейцарії у липні представлять план відновлення України

13:37

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Україна має намір представити план повоєнного відновлення країни на конференції в Лугано на початку липня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль за результатами прес-конференції з президентом Швейцарії Ігнаціо Кассісом в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі.
«Україна очікує, що Конференція відновлення стане потужним драйвером та політичною платформою для реалізації подальших кроків щодо відновлення та розвитку України, мирного майбутнього нашої держави та стійкості демократичного світу», — зазначив прем’єр.
За його словами, Конференція з питань реформ, яка відбудеться у Лугано 4-5 липня, вирішили присвятити питанням відновлення України та на заході Україна планує представити проект Плану відновлення.
«План буде включати відновлення і розвиток інфраструктури та житла, структурну модернізацію і перезапуск економіки, імплементацію європейських стандартів у всіх сферах, заходи щодо подолання безробіття, підтримку вразливих груп населення, відновлення та збереження культурної спадщини. Ми віримо, що отримаємо підтримку проекту від партнерів і залучимо нових учасників до відновлення України», — сказав Шмигаль.
Він також закликав міжнародне співтовариство мобілізувати фінансову допомогу для реалізації Плану відновлення та розвитку України для подолання наслідків війни і уникнення широкомасштабної соціально-економічної кризи.