В штабі Навального хочуть канючити “план Маршалла” і для Росії – погрожують “реваншизмом”

10:11

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Москва, Россия, Кремль, коронавирус в России

Глава мережі регіональних штабів російського опозиціонера Олексія Навального Леонід Волков заявив, що після закінчення війни Захід має надати “план Маршалла” не тільки для України, але і для РФ. В іншому випадку, пригрозив він, можливий реваншизм із боку Росії.

Про це Волков сказав в ефірі на YouTube-каналі “Популярная политика”. Він нагадав про події після Другої світової війни, порівнявши РФ та нацистську Німеччину.

“Коли Путіна не стане, щоб не виникло нового Путіна та нового реваншизму, має бути вивчений західний досвід після Другої світової війни. Так, “план Маршалла”. Коли допомагали відновлювати всі зруйновані війною території, допомагали відновлювати громадянські та демократичні інститути”, – сказав прихильник Навального.

Прихильник Навального заявив, що після війни Захід повинен надати ''план Маршалла'' і для Росії. Відео

Він зазначив, що тоді допомогу надавали не лише країнам, які постраждали від гітлерівської агресії, а й самій Німеччині – для того, щоб “не було почуття несправедливості”.

“Щоб не було цього почуття несправедливості, що переможці з нами, переможеними, обійшлися нечесно і треба їм мститися, а щоб було почуття подяки і щоб було прагнення нормально налагоджувати стосунки”, – так Волков пояснив, навіщо РФ потрібен “план Маршалла”.

Як відомо, для відновлення України від наслідків пов’язаної Росією повномасштабної війни хочуть створити “план Маршалла”, в якому Європейський Союз відіграватиме особливу роль.