В окупованому Бердянську досі немає електрики та водопостачання

11:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Украина, порты, Бердянск, концессия

В окупованому росіянами Бердянську електропостачання зі вчора так і не відновлено, хоча в Херсоні та Мелітополі світло, яке зникло 4 вересня через масштабне відключення, вже з’явилось. Про це повідомляє “Бердянск Сейчас“.

“Ще вчора в Херсоні та Мелітополі відновили електропостачання, бердянці ж так і не дочекалися світла. А разом з тим і води”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомило ТАСС, подачу електроенергії відключено у частині Херсона та Херсонської області. “Енергетики проводять перепідключення пошкоджених електромереж”, – зазначили в агенстві.

Як повідомляли Українські Новини, напередодні ЗАЕС відключили від останньої основної лінії електропередач, працює один енергоблок.

Раніше генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі дав перший коментар після відвідин Запорізької АЕС в Енергодарі. Він зазначив, що на станції функціонуватиме постійна місія організації.

Раніше ми писали, що російська окупаційна армія перетворила територію Запорізької АЕС на повноцінну військову базу, яку вона використовує для обстрілу українських населених пунктів на протилежному березі Дніпра.

18 серпня у мережі з’явилося відео, зроблене одним зі співробітників Запорізької АЕС, на якому видно військову техніку російської армії всередині приміщення машинного залу станції.

2 вересня, російські ЗМІ самі підтвердили факт розміщення військами окупантів техніки всередині приміщень станції.