В Миколаєві запрошують до соціального підприємництва

11:55

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 

Громадська організація «Центр навчання і освіти дорослих «Південь» вже в червні розпочне набір на навчальний курс, за допомогою якого підприємці та організації зможуть створити або розвинути свій соціальний бізнес та й ще матимуть можливість отримати для нього фінансування.

У навчанні зможуть взяти участь:

  • представники громадського сектору Миколаївської області, які прагнуть створити соціальне підприємство;
  • представники громадського сектору області, які вже мають соціальне підприємство, але потребують його оптимізації, налаштування виробничих та бізнес-процесів;
  • діючі ФОПи області, які прагнуть створити соціальне підприємство;
  • діючі ФОПи області, які вже мають соціальне підприємство, але потребують його оптимізації, налаштування виробничих та бізнес-процесів;
  • активні мешканці області, в тому числі ВПО, ветерани та члени їхніх родин, які планують створити соціальне підприємство і мають для цього матеріально-технічну базу.

Учасники матимуть можливість пройти 50-годинний навчальний курс, на якому кваліфіковані експерти розкажуть, як створити та розвивати соціальні підприємства, як налагодити бізнес-процеси, розробити бізнес-ідею та знайти для неї фінансування, де шукати клієнтів та як презентувати свої товари чи послуги й не тільки.

Окрім навчання, всі учасники курсу отримають допомогу в розробці якісних бізнес-планів для соціального підприємства. По завершенню серед них буде проведений конкурс, 5 переможців якого отримають фінансування, еквівалентне 10 000 доларів на реалізацію своїх мініпроєктів. Також переможці матимуть можливість побувати на декількох успішних соціальних підприємствах Києва.

Для участі у відборі на навчальну програму потрібно до 18 червня заповнити анкету за посиланням: http://surl.li/uafbc. Охочі, які підтвердять відповідність критеріям та свою мотивацію, будуть запрошені на навчання.

Інформація редакції.