В Миколаєві експерти позитивно оцінили організацію харчування в двох закладах дошкільної освіти

18:31

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Одним з найбільш актуальних завдань держави є гарантія безпечного середовища, організація здорового, повноцінного раціонального харчування дітей в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Нещодавно фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області перевірили два заклади дошкільної освіти Миколаївської міської ради, де організацію харчування здійснює підприємство «КВП з організації харчування в навчальних закладах». Про це пише сайт міськради.

За результатами проведених перевірок встановлено, що в цих дошкільних закладах працює новітнє технологічне та холодильне обладнання, а також системи доочищення води для забезпечення питною водою.

В дошкільних закладах наявне погоджене Держпродспоживслужбою чотиритижневе сезонне перспективне меню. Персонал харчоблоків володіє необхідними знаннями щодо дотримання технологічної поточності при виготовленні страв, санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів, систематично аналізує виконання норм харчування, чітко веде документацію з харчування.