В Миколаєві Червоний Хрест утеплив десять пунктів подачі очищеної води

8:04

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві над резервуарами з очищеною питною водою встановили контейнери, які підтримуватимуть температуру води від семи до десяти градусів вище нуля в мінусову температуру.

Про це кореспондентам “Суспільного” розповів заступник очільника Миколаївського товариства Червоного Хреста Аркадій Дабагян.

Станом на 8 грудня в Миколаєві товариство Червоного Хреста утеплило десять систем з подачі очищеної води. Загальний обсяг усіх ємностей — близько 150-ти тисяч літрів.

“Саме ці десять систем забезпечують водопостачання за весь цей період. Наразі ми вже з початку повномасштабної агресії забезпечили миколаївців обсягом в 35 мільйонів літрів води, розуміємо, що попереду зима і саме тому підготувалися, зробили ось таку роботу”, — говорить Аркадій Дабагян

Очисні споруди та обладнання розмістили в контейнери з пінопласту, які підтримують температуру води від семи до десяти градусів навіть в морози.

“Система захисту дуже проста. Це звичайний термос. Такі самі термоси ми зробили по Миколаєву в середині контейнерів. Вода, яка знаходиться всередині, має плюсову температуру, завдяки пінопласту, ця температура зберігається всередині й не замерзає”, — розповідає Аркадій Дабагян

У Миколаєві резервуари з питною водою захистили від морозів