В морі під Одесою бойові кораблі України та Франції провели спільні тренування

Основное внимание было уделено повышению взаимосовместимости и слаженности действий экипажей

13:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

бойові кораблі України, ВМС, ЗСУ, Україна, Франція, Юрій Олефіренко, Auvergne, Украина, Франция, учения, боевые корабли, новости

30 грудня біля Одеси кораблі Військово-морських сил України та Франції провели спільне тренування в акваторії Чорного моря. Метою заходу було підтримання безпеки в Чорноморському регіоні, вдосконалення навченості та взаємосумісності екіпажів кораблів двох країн, повідомляє прес-служба ВМС ЗС України.

Останні морські маневри 2021

Під час відпрацювання елементів тактичного маневрування особовим складом кораблів було проведено низку спільних тренувань. Окрім надводних бойових одиниць, від французької сторони до навчань залучався корабельний транспортно-бойовий гелікоптер NH-90.

Зокрема, провели навчання з нічного сигналювання з використанням міжнародної системи сигналів, висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства, тренування зі зв’язку тощо.

Крім того, на борту «Юрія Олефіренко» відпрацювали тренування з надання допомоги аварійному кораблю із висадкою аварійно-рятувальної групи з французького фрегата. Варто відзначити, що комунікація між екіпажами здійснювалась виключно англійською мовою відповідно до міжнародної системи сигналів MTP.

Варто зазначити, що зупинка в Одесі є першим заходом фрегата типу FREMM Auvergne у морські води України з моменту його прийняття до складу ВМС Франції у 2018 році.