Усе золото їде до Миколаєва: місцеві шаблісти й шаблістки перемогли на чемпіонаті з фехтування

11:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На чемпіонаті з фехтування U-23 2024 року у Києві золото здобули миколаївські спортсмени і спортсменки.

Про це повідомляє Федерація фехтування України.

У чоловічому змаганні восьмого травня, миколаївський квартет в складі Богдана Боговіна, В’ячеслава Дзюби, Даніїла Скорохода та Євгена Олейнікова виборов перемогу, здолавши команду із Києва з рахунком 45:32 у фіналі.

Виграли на шляху до найвищої сходинки п’єдесталу три зустрічі і зокрема фінальну проти киян.

Того ж дня у жіночому турнірі миколаївські спортсменки також завоювали золото завдяки Олександрі Бондар, Вікторії Коротченко, Володимирі Бабенко та Анастасії Цап.

Майбутні переможниці провели на турнірі три зустрічі і від жодного суперника не пропустили більше 35 ударів, зокрема у фіналі змусивши скласти зброю Київ-1 (45:32).

Команди Києва посіли друге місце у обох турнірах, Черкаси — посіли третє місце.

Дев’ятого травня Аліна Полозюк та Артем Коржовой з Миколаєва в особистих змаганнях з фехтування на рапірах вибороли перші місця, повідомили у Національній федерації фехтування.

“Аліна Полозюк в цих змаганнях і впродовж дня виглядала дуже впевнено. Спочатку підопічна Лариси Павленко виграла усі шість боїв в групі, а потім ще п’ять в олімпійці. Для Артема Коржового це перша перемога на всеукраїнських змаганнях. І він її здобув, вийшовши з групи з трьома перемогами в п’яти боях”, — йдеться у повідомленні.

Аліна здолала віцечемпіонку України Анастасію Єрофєєнко з рахунком 15:5.

“Миколаїв, який зібрав усе золото в шаблі, знову відзначився переможним дублем”.

У фіналі іншому миколаївцю Єлизару Дирді, Артем Коржовой перемогли бій з рахунком у 15:11.