Урядова програма «Прихисток» допомогла в перші місяці повномасштабної війни

10:44

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Урядова програма «Прихисток» дуже допомогла в перші місяці повномасштабної війни. Про це віце-прем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила під час прямого включення на одному з телеканалів, пише “Урядовий портал”.

За її словами, програма добре спрацювала. Особливо в перші місяці війни, коли люди масово переміщалися із небезпечних регіонів.

Вона подякувала сотням тисяч українців, які відкрили свої домівки та прихистили співвітчизників. А також Українському товариству Червоного Хреста – за фінансову підтримку урядової програми.

«Завдяки «Прихистку» понад 1 мільйон внутрішніх переселенців знайшли безкоштовне тимчасове житло. Понад 800 тисяч власників житла – подали заяви на компенсацію комунальних послуг. Загалом за цією програмою на сьогодні профінансовано більше мільярда гривень», – додала віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, відповідно до рішення Кабміну Мінреінтеграції визначено відповідальним виконавцем проекту «Прихисток». Відомство вестиме відповідний облік та координуватиме компенсацію витрат за прихисток переселенців.