
Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності закладів вищої освіти Миколаївської області, повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко.
“Йдеться про університети, які працюють попри повітряні тривоги та обстріли”, – уточнила вона у телеграм.
До цього вже 300 млн грн отримали ЗВО Сумщини, Харківщини та Запорізької області.
“Наше завдання — зміцнити навчальні заклади у прифронтових регіонах, щоб вони могли продовжувати навчати й готувати фахівців”, – зазначила Свириденко.