“Укрпошта” повернулася до роботи – буде виплачувати пенсії

15:03

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Укрпочта, Укрпошта, почта, посылки
“Укрпошта” оголосила про часткове повернення до роботи з метою виплати громадянам пенсій та надання соціальних послуг.
“Попри складну безпекову ситуацію, пов’язану з нападом російських загарбників на нашу країну, Укрпошта прийняла рішення відновити роботу частини відділень 25 лютого там, де це можна зробити безпечно і для клієнтів, і для працівників. Адже ми розуміємо, наскільки наша робота важлива для вас”, – йдеться у повідомленні компанії у Facebook.
Насамперед робота відділень в обмеженому режимі буде зосереджена на забезпеченні обслуговування найбільш вразливих верств населення пенсійними виплатами та товарами побутового споживання. Також можна буде отримати посилки.
За звичним графіком працюють переважна більшість відділень у Тернопільській, Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-франківській, Львівській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях.
Частково працюють відділення у Запорізькій, Донецькій, Житомирській, Полтавській та Харківській областях.
Не працюватимуть до стабілізації ситуації відділення в Київській, Луганській, Сумській, Херсонській та Чернігівській областях.
Тим часом небо над Україною залишається закритим для авіаперевезень, але ми домовились з європейськими партнерами про відновлення відправлень, як тільки це буде можливо.
Також повідомляємо, що Укрпошта припинила поштове співробітництво з поштами росії та Білорусі. Посилки та перекази в ці країни не приймаються. Ті посилки, які були прийняті до 24 лютого, будуть повернуті власникам з оплатою, як тільки безпекова ситуація дозволить це зробити.
Стежимо за ситуацією, повідомлятимемо про подальший розвиток подій. Дякуємо вам за розуміння.