Укроборонпром побудує завод з випуску боєприприпасів спільно з країною-членом НАТО

12:31

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Укроборонпром спільно з країною-членом НАТО будує боєприпасний завод. Відповідну угоду сторони підписали напередодні. І це вже друге оборонне підприємство, про будівництво якого досягнуто міжнародні домовленості та укладено відповідний договір. 

Про це інформує прес-служба ГК.

Водночас Укроборонпром продовжує допомагати Генштабу Збройних Сил України укомплектовувати бойові підрозділи. Підприємства державного ОПК працюють цілодобово над виробництвом, модернізацією та відновленням необхідного озброєння. З початком повномасштабного вторгнення підприємства Концерну передали ЗСУ у п’ять разів більше військової техніки та озброєння, ніж за увесь минулий рік. Деяка броньована техніка після чергових бойових пошкоджень заходила на ремонт по п‘ятому колу, а після відновлення — поверталась у стрій. Цілодобово працюють й виїзні ремонтні бригади, повертаючи до бойового стану техніку прямо у полях.

Крім того, одне з підприємств Концерну отримало право здійснювати розмінування та інші операції з вибухонебезпечними предметами на території нашої держави. Воно має власний Центр гуманітарного розмінування, акредитацію в ООН та фахівців високого класу. Підприємство стало третім в Україні – після Збройних Сил та Держслужби з надзвичайних ситуацій, – яке може знешкоджувати та утилізовувати боєприпаси.

А наприкінці цього тижня – з 23-го по 25-те вересня – відбудеться оборонний форум для    розробників або, як його ще називають, хакатон IDI Camp. Електромагнітна зброя, дрони-перехоплювачі, розмінування територій, системи психологічного впливу та захист БПЛА від засобів РЕБ — теми для розробок та стартапів.