Укренерго оцінило наслідки ракетного удару

12:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

тарифы на электроэнергию, Украина, электроэнергия, тариф, свет, новости,

Нічна російська атака ракетами та дронами не призвела до потреби обмежувати споживання електроенергії в Україні, хоча воно трохи підвищилося порівняно із вчорашнім днем. Про це повідомляє Укренерго у четвер, 16 лютого.

“Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній вже п’яту добу поспіль і сьогодні теж не прогнозується. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття споживання”, – заявили в компанії.

Вказано, що зараз працюють усі види електростанцій, теплова та гідрогенерація забезпечують покриття пікового споживання в ранкові та вечірні години. Імпорт електроенергії знижується внаслідок стабілізації електропостачання у країні.

Сьогодні обленерго не отримували лімітів споживання електроенергії. Але за його зростання можливе застосування відключень.

Виміри фактичного споживання здійснюються відповідно до графіка у Дніпропетровській області.

При цьому в Одесі через пошкоджену інфраструктуру все ще є мережеві обмеження. Повертається до активної роботи бізнес, що відбивається у зростанні споживання. Тому, щоб уникнути перевантаження обладнання, застосовуються графіки погодинних відключень.

Енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роботи на низці електростанцій та магістральних мережах, які зазнали значних пошкоджень від ракетних та дронових атак російських агресорів.

У свою чергу Міненерго повідомило, що в енергосистемі навіть з’явився певний резерв потужності. Більше половини електроенергії країни виробляють Рівненська, Південноукраїнська та Хмельницька АЕС.

Нагадаємо, сьогодні вночі росіяни запустили 36 ракет по території України. Було пошкоджено інфраструктурні об’єкти у низці областей. При цьому ЗСУ збили лише 16 ракет. ППО не зуміла перехопити крилаті ракети Х-22.