Україну оточили з трьох сторін: NYT показало карту розташування російських військ

14:49

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Комитет отменил заседание, новости, Украина, война, Донбасс, обострение, обстрелы, РФ, перемирие

З огляду на дані, отримані від українських і західних чиновників, а також супутникових знімків, впливове американське видання The New York Times оновило карту скупчення російських військ біля території України, повідомляє “Коментарі”.

Показано, що Україна оточена з трьох сторін: окупованого Криму, Росії (три групи військових неподалік Воронежа, дві групи — ближче до білоруського кордону, ще одна біля Волгограда), а також з боку Донбасу. За даними The New York Times, у район українського кордону стягнуто близько 100 тисяч російських військових. На карті також зазначений рід, чисельність військ та види техніки. Аналітики не говорять про те, що Росія має намір напасти на нашу країну, проте наголошують на готовності Москви до початку масштабного вторгнення.

Фото: Інфографика NYT

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов зазначив, що експерти не прогнозують повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію нашої держави. За словами чиновника, у Росії немає достатньої кількості військ для повномасштабної операції.

Раніше повідомлялося, що голова Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров висловив думку, що війна на Донбасі далека від завершення. У цьому, за словами російського чиновника, нібито винна Україна.