28.02.2024 02:03

Українці вже витратили 2,5 млрд грн «ковідної тисячі»

Больше всего — на книги и кино

12:49

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Украинцы, поддержка, тысяча, коронавирус, вакцинация, деньги, Українці, єПідтримка, тисяча, коронавірус, вакцинація, гроші,

Повністю вакциновані проти коронавірусу українці подали вже 8,1 мільйона заявок на отримання тисячі гривень у межах програми «єПідтримка», 2,5 мільярда гривень уже витратили, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Найпопулярнішими напрямами залишаються книжки (885 млн грн), кіно (568 млн грн) і залізничні квитки (284 млн грн). На ліки українці віком від 60 років витратили вже 179 млн грн.

Глава уряду нагадав, що отримати 1000 грн у межах програми «єПідтримка» тепер можуть і повністю щеплені підлітки від 14 років.

 – Цього тижня уряд розширив програму. Крім того, витратити кошти можна ще й на освітні курси, спортивні товари, канцтовари, шкільне приладдя та друкарську продукцію, — зазначив Шмигаль.

Він також додав, що українці невдовзі зможуть отримати в межах програми додаткові 500 гривень за бустерну дозу, а з 1 лютого відповідні COVID-сертифікати вже стали доступні в застосунку «Дія».