Українські діти заспівали для принцеси Уельської

11:57

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Вони співали своїми маленькими серцями для своїх батьків, що зараз в Україні на передовій. Дитячий хор українських біженців виступив на королівській колядці на особисте запрошення принцеси Уельської, – пише сьогодні 🇬🇧британська газета The Daily Telegraph.

Майбутня королева похвалила дітей за їхню «мужність», а шкільний хор описала як «чудовий приклад того, як знайти джерела щастя, сенсу та комфорту» перед лицем конфлікту.

Богослужіння, яке відбулося у Вестмінстерському абатстві, транслюватиметься у Великобританії завтра ввечері у прайм-тайм, а записи будуть відправлені до України, щоб батьки дітей могли їх переглянути.

Один із дітей у хорі розповів, що вчора його батько в Харкові сказав йому, як «він пишався мною і був вражений», коли дізнався, що його син співатиме у Вестмінстерському абатстві перед королівською родиною.

Однокласник із Маріуполя назвав їхній виступ «суперкрутим» і розповів, що складно вивчити англійський текст колядки Away in a Manger перед концертом.

Пані Інна Григорович, директор української школи Святої Марії в західному Лондоні: «Хто б міг подумати, що принцеса Уельська подарує нам цю сцену у Вестмінстерському абатстві? Це буде з нами на все життя».