Україна виходить з ще однієї конвенції СНД

18:44

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

СНГ

Верховна Рада України ухвалила в цілому урядовий законопроект №0148 про вихід України з Конвенції про транснаціональні корпорації, яка була розроблена з метою розвитку виробничої кооперації між підприємствами держав – учасниць СНД, повідомляє представник уряду у парламенті Тарас Мельничук у Telegram, пише УНН.

“Законопроєктом передбачається вихід України з Конвенції про транснаціональні корпорації, з метою приведення договірно-правової бази України у відповідність до сучасних реалій відносин із державами – учасницями СНД та з урахуванням актуальної євроінтеграційної політики України”, – повідомив Мельничук.

“За” віддали 302 голосів народних депутатів України.

Зазначена Конвенція була розроблена з метою розвитку виробничої кооперації між підприємствами держав – учасниць СНД та укладалась на період переходу до економічних ринкових відносин.

На сьогодні, створення транснаціональних корпорацій між підприємствами України та держав – учасниць СНД у межах правового регулювання зазначеної Конвенції не здійснюється. Конвенція не відповідає сучасному стану торговельно-економічних відносин між державами, а також актуальній євроінтеграційній політиці України, вказував Мельничук раніше.