Україна вперше в історії виграла медаль Євро з футзалу серед жінок

11:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Жіноча збірна України з футзалу – бронзові призерки чемпіонату Європи з футзалу. Перша медаль в історії жіночої команди на Євро. У матчі за третє місце українки обіграли команду Угорщини з рахунком 2:1, повідомляє “Суспільне”.

Україна розпочала фінальну частину турніру з розгромної поразки від чинних чемпіонок Європи Іспанії з рахунком 9:0. Однак все ще мала шанс закінчити турнір з медаллю: для цього потрібно було обіграти у матчі за третє місце Угорщину.

Суперниці українок за “бронзу” також програли з розгромом свій півфінальний матч. Протистояння проти Португалії закінчилося поразкою угорок з рахунком 0:6.

Україні вдалося завдати поразки Угорщині другої поразки на турнірі і уперше виграти матч у фінальній частині чемпіонату Європи. Вже у середині першого тайму синьо-жовті відкрили рахунок: простріл Софії Рубан реалізувала Юлія Титова.

Загалом українки мали чимало моментів у першому таймі, щоб збільшити перевагу у рахунку. Але змогли це зробити лише після перерви: на 23-й хвилині вже Титова асистувала Сніжана Воловенко, яка пробила у ближній кут.

У заключні хвилини зустрічі обидві команди могли змінити рахунок – і Україна, і Угорщина заробили по п’ять командних фолів. Угорки за півтори хвилини до кінця скоротили відстань у рахунку з п’ятим польовим – дальнім ударом точно пробила Горват.