Україна розглядає можливість розірвання дипломатичних відносин з Росією, – Зеленський

13:05

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Зеленский, новости, Украина, агрессия РФ, война, санкции, Северный поток-2 Зеленський, новини, Україна, війна, агресія РФ, санкції, Північний потік-2, Зеленский, новости, Украина, РФ, дипломатические отношения, война, конфликт, Зеленський, новини, Україна, РФ, дипломатичні відносини, війна, конфлікт,

Україна може розірвати дипломатичні відносини з РФ після «визнання» «Л/ДНР» та відправки регулярних сил російської армії на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей України. Про це заявив Володимир Зеленський на спільній пресконференції із президентом Естонської Республіки Аларом Карісом, інформує «Цензор.НЕТ».

 – Ми бачимо з вами наступ на суверенітет і територіальну цілісність України. Це точно. До мене надійшов запит від МЗС, щоб я розглянув питання розриву дипломатичних відносин між Україною і РФ. Я одразу після нашої пресконференції зараз буду дивитися прокачувати це питання. І не тільки це питання, а наші дієві кроки щодо ескалації з боку РФ. Ми вважаємо, що це був крок ескалаційний, – зазначив глава держави.