Україна приймає участь у Міжнародному конкурсі краси “Міс Всесвіт-2022”

13:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Міжнародний конкурс краси “Міс Всесвіт-2022” розпочався 11 січня 2023 року у Новому Орлеані. 28-річна Вікторія Апанасенко, яку обрали представляти нашу країну на міжнародній сцені, здивувала глядачів та журі своєю появою у шикарному костюмі “Воїн світла”.

Модель зачарувала мільйонів ефектним образом. Під час того, як Вікторія мужньо тримала в руках меч, перед глядачами на спині красуні виросли величезні обпалені крила. Костюм “Воїн світла” символізує боротьбу нашого народу з пітьмою. В його основі – образ войовничого Архангела Михайла, який захищає з мечем Україну.

Лук був створений українською дизайнеркою Лесею Патокою. Над ним модельєрка працювала чотири місяці в умовах відключень світла та обстрілів. Біла сукня включає стилізацію вишиванки з пишними рукавами та спідницею, на яку пішло близько 10 метрів тканини.

“До сліз та мурашок на тілі”, “Я хочу висловити своє захоплення нашим дизайнерам та Вікторії за такий костюм! Ви неймовірні! Це найкращий костюм за всю історію конкурсу!”, “Гарний костюм, що відображає справжній дух захисниці України. Фенікс – повстала з попелу”, “Віка молодець! Вона вже переможець, бо таке велике добре серце має не кожна конкурсантка. Вона гідна представляти Україну на конкурсі”, – засипали компліментами Апанасенко коментатори.

Для виходу цьогорічного купальника організатори конкурсу “Міс Всесвіт” надали кожній кандидатці біле полотно, на якому учасниці мали змогу зобразити свою власну історію. Українка вийшла в накидці з написом Be brave like Ukraine (“Будь мужнім, як Україна”).

Також Вікторія продемонструвала приголомшливу чорну вечірню сукню з синьо-жовтою вишивкою на декольті та накидкою, створену у кольорах прапора України.