Україна прощалась зі своїми кращими синами та дочками

14:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У суботу, 21 січня, Україна простилася із загиблими в авіакатастрофі у Броварах на Київщині. Церемонія прощання з міністром внутрішніх справ України Денисом Монастирським і співробітниками МВС України проходила у Києві, в Національному центрі “Український дім”.

Попрощатися з керівництвом МВС прийшло безліч українців. Церемонію прощання також відвідали президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська.  Вшанувати пам’ять заблих прийшли Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній, керівник ГУР Міноборони України Кирило Буданов та голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Тим часом у Броварах в останню путь провели 5-річну Мілану Пономаренко та її маму Олену, які також загинули в дитсадку 18 січня під час авіакатастрофи гелікоптера. Жінка працювала в логістичній компанії заступницею головного бухгалтера, повідомив Telegram-канал “Трибуна – Бровари”.

Попрощатися із загиблими мамою та донькою прийшли сотні броварчан, а також міський голова Ігор Сапожко. Похоронять маму і доньку 22 січня у селі Новоукраїнка Чернігівської області, звідки родом Олена.