Україна і Миколаїв долучені до стратегії економічних змін ЄС – один з головних меседжів Європейського морського дня в Україні

18:43

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Цього року захід «До стійкої морської економіки» не випадково знову відбувся у Миколаєві. Наше місто є центром розвитку блакитної економіки в Україні, як підкреслив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.
«Блакитна економіка для нашого регіону є пріоритетом. Ми хочемо її розвивати. І після закінчення військових дій стати блакитними дверима до інвестицій не лише в місто, а воротами інвестицій в українську економіку»,- звернувся він до учасників заходу.
Артем Ващиленко, голова наглядової ради Морського Кластеру України та координатор Team Europe Mykolaiv, підкреслив, що мета заходу – об’єднання для підтримки всіх зацікавлених сторін у розвитку морської галузі України, активізації українського бізнесу у морській спільноті ЄС та відновлення галузі як цілісної та стійкої структури.
Керівник проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» Денис Черніков повідомив про політику ЄС в напрямку партнерства та розвитку в морській галузі.
«Ми тут, на Європейському морському дні 2024 у данському Свенборгу, не просто серцем з Україною. Варто лише згадати про співпрацю, яка вже відбувається між Миколаєвом і Данією. Після війни вона посилиться: стрімко розвиватимуться технології, оборонні заходи, морська логістика», – розповів під час прямого зв’язку з Миколаєвом Б`ярн Віхе Бетчер, директор з міжнародних справ Danish Maritime.
В Європейському морському дні в Україні взяли участь члени Морського Кластеру України, керівники і менеджери суднобудівних, судноремонтних, інжинірингових компаній, торгівлі, судноперевезень, прибережних послуг, міжнародні і українські експерти в галузі блакитної економіки.
Захід організований Team Europe Mykolaiv та Морським Кластером України за підтримки Представництва ЄС в Україні @EUDelegationUkraine в рамках Європейського морського дня 2024.