Україна готується подати до ЄСПЛ нові матеріали про агресію РФ на Донбасі

11:47

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

ЕСПЧ, РФ, Украина, новости, ОРДЛО, министр юстиции, Денис Малюска, агрессия РФ, ЄСПЛ, РФ, Україна, новини, ОРДЛО, міністр юстиції, Денис Малюська, агресія РФ,

Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що Україна готується подати до Європейського суду з прав людини додаткові матеріали щодо дій Росії на Донбасі. Раніше Володимир Путін підписав указ про визнання неіснуючих республік «ДНР» та «ЛНР». Про це Денис Малюська повідомив на своїй сторінці у Facebook.

 – Щоранку я починаю з того, що відвожу дітей у школу та садок. І жоден спіч агресивного диктатора із сусідньої держави це правило змінити не може, – зазначив міністр. – Спіч і наступні дії повз вуха не пропустили – готуємося подавати додаткові матеріали в ЄСПЛ щодо дій Росії на Донбасі, – додав Малюська.

Раніше постійний представник США при ООН Лінда Томас-Грінфілд заявила, що Росія здійснила неспровоковану атаку на суверенітет та територіальну цілісність України. Москва створює привід для вторгнення. Міністр оборони України Олексій Рєзніков вважає, що своїм рішенням про «визнання» псевдореспублік Росія визнала власну агресію проти нашої країни. У відомстві зберігають спокій та впевненість, що держава поверне свій суверенітет.

МЗС Грузії різко засуджує визнання Кремлем неіснуючих «Л/ДНР».