Україна готує контрнаступ на двох напрямках: експерт озвучив терміни

8:25

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Армия, военные, Учения "Объединенные усилия - 2020", Широкий лан, ВСУ, НАТО (с) Фото - Анна Рубанская, Вечерний Николаев

Українські сили перебувають на стадії формування умов для наступу на Запорізькому напрямку та очікують поліпшення погодних умов на Луганському напрямку. Як зазначив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, триває процес підготовки контрнаступальної операції, яка може займати до декількох місяців, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН. 

“Відразу після правобережної Херсонщини у нас виникло наступне питання – що робити далі? Рухатися на Луганщині? Тут сформовані умови для контрнаступу ось навіть прямо зараз. Але є кілька факторів, які заважають цей контрнаступ здійснити. Серед цих факторів … погодні умови. Луганщина це болотиста місцевість, там досить таки проблематично наступати в теплу погоду. Тому набагато краще дочекатися”, – зазначив Коваленко.

На думку експерта, активне просування на Запорізькому напрямку зараз теж неможливе.

“Запорізька область знаходиться зараз в стані формування контрнаступу. У трикутнику, де Мелітополь і Токмак, йде зараз накопичення великого ресурсу російських окупаційних військ, якраз для запобігання цьому наступу. Але це якраз і вигідно Збройним силам України – не квапити події, а планомірно знищувати той ресурс технічний, людський, який присутній в зоні досяжності як ствольної, так і реактивної артилерії. А Запорізька область окупована прострілюється до самого узбережжя Азовського моря”, – пояснив він.